۱۸ مرداد اختلال در سرور 4آمریکا

با سلام خدمت تمام کاربران و مشتریان عزیزبه دلیل مشکل که در شبکه دیتاسنتر وجود دارد سرور آمریکا فعلا در دسترس نمی باشد و تا ساعاتی قطع خواهد بود لطفا از ارسال تیکت با این موضوع خودداری ... بیشتر »

۲۸ آذر اطلاعیه مهم در مورد سرور 2 آمریکا

با سلام خدمت تمام کاربران و مشتریان عزیزبه دلیل مشکل که در شبکه دیتاسنتر وجود دارد سرور آمریکا فعلا در دسترس نمی باشد و تا ساعاتی قطع خواهد بود لطفا از ارسال تیکت با این موضوع خودداری ... بیشتر »

۱۲ تیر انتقال سرور انگلیس

با سلام خدمت کاربران محترم سایت با توجه به مشکل پیش آمده چند روز پیش در هارد سرور انگلیس که ممکن است در هر برهه ی زمانی رخ دهد از دوستان تقاضا میشود به موقع اقدام به گرفتن بک آپ از دیتای موجود در ... بیشتر »

۱ خرداد پشتیبانی واقعی

آیــوانــیک افتخار دارد یکی از محدود شرکت های هاستینگ ایرانی در ارائه خدمات پیشتیبانی 24 ساعته واقعی به کاربران خود می باشد. تمام تلاش ما این است که حتی در طی ساعات نیمه شب نیز در کمترین زمان ... بیشتر »

۱ خرداد سرعت بالای لود سایت ها

آیـوانیـک همیشه تلاش نموده است بهترین و قدرتمندترین سخت افزارها و نرم افزار ها را در سرورهای خود مورد استفاده قرار دهد. سرورهای میهن میزبان دارای پردازنده های چند هسته ای و با رم بالا (حداقل 8 ... بیشتر »

۱ خرداد آپتایم 99.9 درصد سرور ها

میانگین آپتایم سرورهای آیــوانــیک به دلیل مانیتورینگ 24 ساعته و همینطور استفاده از نرم افزار های پیشرفته نزدیک به 100% است. این بدان معناست که وب سایت شما همیشه در دسترس و آنلاین خواهد بود.

۱ خرداد بک آپ گیری منظم

آیـوانیــک با بهره گیری از سیستم پشتیبان گیری پیشرفته، به طور مداوم از اطلاعات شما به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه در یک سرور دیگر بک آپ گرفته و نگهداری می نماید. اگر شما به هر دلیلی و یا اشتباها ... بیشتر »

۱۳ فروردین ارتقا سخت افزاری سرور شماره1 انگلیس

با سلام
به دلیل ارتقا سخت افزاری سرور شماره 1 انگلیس ،سرور به مدت 1ساعت از دسترس خارج خواهد شد لطفا از ارسال تیکت خودداری نمایید
تیم فنی ایوانیک

۲۳ دی انتقال مشتریان از پاور دد به پورتال ما

با سلام وادب وخیر مقدم به کاربران همکار گرامی ما (اقای گنجه)powerded طبق توافقی که بین آقای مهدی گنجه انجام شد تمامی کاربران سرورهای مجازی ایشان به پورتال ما انتقال یافته است لذا از کاربران ... بیشتر »

۲۲ دی ریست سرور کانادا

باسلام خدمت کاربران عزیز بدلیل ارتقاء سخت افزاری، سرور کانادا به مدت 10 دقیقه از دسترس خارج خواهد شد با تشکر تیم فنی آیوانیک